Výsledky volieb do orgánov samosprávy obce 2014

 

 

 

Výsledky volieb do samosprávy obce Zamarovce,

konaných dňa 15.11.2014.

 

 

 

 


Počet osôb zapísaných v zoznamoch voličov …………………               780

Počet voličov, ktorým boli vydané obálky …………………………            512

Počet odovzdaných obálok …………………………………………                511

Počet platných hlasov na poslancov  obecného zastupiteľstva ……    503

Počet poslancov, ktorý sa má zvoliť ………....................................       7

Počet zvolených poslancov …………………………………………                    7

Počet platných hlasov na starostu obce ……………………………            504

 

Za poslancov obecného zastupiteľstva boli zvolení:

 

Por.č.:   Meno a priezvisko:                      Politická strana ……                   Počet platných hlasov:

 

1.           Ing.Roman UŠIAK                     Nezávislý kandidát                                 243

2.           Ľuboš MINÁRIK                        SMER-SD, KDH                                      225

3.           Ing.Katarína BEROVÁ                SMER-SD, KDH                                      203

4.           Ing.Viliam VARHANÍK                SNS                                                    202

5.           Bc.Viera NOVÁKOVÁ                  SMER-SD, KDH                                     183

6.           Bc.Pavol ILAVSKÝ                     SNS                                                    165

7.           Peter MYSLIVEC                       SMER-SD, KDH                                      156

 

Za náhradníkov obecného zastupiteľstva boli zvolení:

 

1.            MUDr.Radovan GAJDOŠÍK     SMER-SD, KDH                                        148

2.            Ing.Miroslava FRAŇOVÁ         SNS                                                      144

3.            Rudolf ŠEVČÍK                     SMER-SD, KDH                                       142

4.            Mgr.Monika BLAŠKOVÁ          SNS                                                      137

5.            Branislav JÁNOŠ                   SNS                                                      135

6.            Anton CINTULA                   SMER-SD, KDH                                        131

7.            Miroslav CHORVÁT               SNS                                                       112

8.            Ján PLŠKO                         SDS                                                       107

9.            Roman BRIATKA                 NOVA                                                     104

10.          Pavol KOPUNEC                  SDS                                                         89

11.          Ing.Martina GÉCIOVÁ FORMÁNKOVÁ     SNS                                          75

Počet platných hlasov odovzdaných na starostu obce:

1.           Peter BRÁZDA                            SNS                                                 107

1.           Stanislav ČERVEŇAN                   SMER-SD, KDH                                  322

5.           Mgr.Oto ONDRKÁL                   Nezávislý kandidát                                 75

 

Za starostu obce bol zvolený:

 

1.          Stanislav ČERVEŇAN                 SMER-SD, KDH                                 322