Dračie lode 2013

Dňa 15.6.2013 sa konala súťaž 3. ročník pretekov dračích lodí firiem a obcí okr. Trenčín. Na týchto pretekoch sa po druhý krát zúčastnila aj obec Zamarovce. V minulom roku sa Exotom zo Zamaroviec podarilo umiestniť na štvrtom mieste, a tak tento rok bol jednoznačne upriamený na zisk medaily,čo sa napokon aj podarilo.Zamarovce na druhom vystúpení získali tretie miesto a v ďalšom ročníku chce opäť vystúpať vyššie.

Za obec štartovali:        Holúbek M.  Strápek V. Bariš M. Straka J. Kopunec P. Bellica M. Minárech I. ml. Kováčik I. Myslivec P. ml. Korl B. Fraňo M. Drobný M. Skovajsa M. Pitvorec M. Minárik Ľ. Stánok A. Horňák M.

Poďakovanie patrí starostovi obce p. Červeňanovi a poslancom o.z. Zamarovce, za materiálne zabezpečenie celej akcie. Zvláštne poďakovanie patrí p. Švajdovi ktorí aj pri obmedzených možnostiach sa dokázal profesionálne postarať o hladné žalúdky Exotov. Ďakujeme aj fanúšikom, ktorí nás povzbudzovali počas celých pretekov.